DISTRIKTSGUVERNØR / DISTRIKTSORGANISASJON

Navn

Funksjon

Mobil

Email

Klubb

Ledergruppe og DGN

 

 

 

Jutta Bachmann

DG

908 32 053

rotary@jutta-bachmann.com

Nesodden

Rune Magnussen

IPDG

934 14 007

rm007@online.no

Nannestad

Ine Barlie

DGE

911 74 401

i-barlie@online.no

Kolbotn

Lars Borgestrand

DGN

909 77 000

lars@borgestrand.no

Jeløy

 

 

 

 

 

Distriktsadministrasjon

 

 

 

Petter Sponberg

Distriktssekretær/Executive Secretary

954 40 620

petter@sponberg.no

Nesodden

Terje Strømsæther

Distriktskasserer

928 01 401

tstromse@gmail.com

Årnes

 

 

 

 

 

Kommunikasjon og PR

 

 

 

Ole Seipajærvi

Webmaster

950 32 711

mail@ole.as

Nesodden

Johnny Rivli

DICO

928 58 340

rivli@online.no

Enebakk

Dag Gipling

Ass. DICO

480 95 773

dag.gipling@getmail.no

Tune

Chebel Kassab

Promovideoer

984 17 918

mail@chebelkassab.com

Fredriksten

 

 

 

 

 

Medlemsutvikling

 

 

 

Sean Armana

Chair

416 66 660

sean@armana.no

Jeløy

Rune Magnussen

IPDG

934 14 007

rm007@online.no

Nannestad

Lena Mjerskaug

Zonekoordinator/ressursperson

915 64 421

lena@mjerskaug.no

Enebakk

Hans Christian Kihl

Rotary Business Network

905 63 282

hckihl@online.no

Råde

 

 

 

 

 

The Rotary Foundation

 

 

 

Rune Magnussen

Chair

934 14 007

rm007@online.no

Nannestad

Jan Sverre

Medlem

909 87 979

j-sverre@online.no

Råde

Bjørn Olav Rosseland

Kontaktperson Polio

901 15 697

bjorn.rosseland@nmbu.no

Kolbotn

 

 

 

 

 

Tiltaksfondet (IPTG, DG, DGE)

 

 

 

Rune Magnussen

Chair

934 14 007

rm007@online.no

Nannestad

Jutta Bachmann

DG

908 32 053

info@jutta-bachmann.com

Nesodden

Ine Barlie

DGE

911 74 401

i-barlie@online.no

Kolbotn

 

Ungdomsprogrammer

 

 

 

Kristin Samuelsen

DYEO (Chair)

958 27 785

krisamue@online.no

Oppegård

Gro Irene Holst

Ass. DYEO

928 17 959

gih@nord-odal.kommune.no

Kløfta

Lars Borgestrand

DGN

909 77 000

lars@borgestrand.no

Jeløy

Lars Erik Hermansen

Alumni

975 39 793

larsehe@online.no

Halden

Vivianne Jodalen

Sommer camps (out) /ansvarlig for hele Norge

930 84 345

vjodalen@online.no

Skedsmokorset

 

 

 

 

 

RYLA (mars 2020 – ansvar: område F)

Gunnar Birkelund

RYLA-komitée

 

 

Ski og Langhus Rotaryklubb

Johan Østby

RYLA-komitée

 

 

Enebakk Røtaryklubb

Rein Grefslie

RYLA-komitée

 

 

Kolbotn Rotaryklubb

Britt Heidi Berger

RYLA-komitée

 

 

Gjersjøen Rotaryklubb

Ådne B. Skålevåg

RYLA-komitée

 

 

Oppegård Rotaryklubb

Ole Morten Ringdal

RYLA-komitée

 

 

Oppegård Rotaryklubb

 

 

 

 

 

Lovrådet

 

 

 

Lena Mjerskaug

Representant 2017/2020

915 64 421

lena@mjerskaug.no

Enebakk

Johan Østby

Vararepresentant/NORFO-sekretær

905 02 303

j-oestby@online.no

Enebakk

 

 

 

 

 

Opplæring og trening

 

 

 

Gro Irene Holst

District Trainer

928 17 959

gih@nord-odal.kommune.no

Kløfta

Elsa Nysveen

Rotary Leadership Institute (RLI)

909 51 339

elsa.ny@online.no

Årnes

Marit Liv Solbjørg

Club Visioning

958 35 831

marit.liv.solbjorg@gmail.com

Nittedal

 

 

 

 

 

Internasjonalt visibilitet

 

 

 

Rolf Mikkelsen

Rotary Fellowships

901 16 049

mmv-aut@online.no

Borge

 

 

 

 

 

TV-aksjon

 

 

 

Øystein Mogensen

TV-aksjon

920 84 758

 

om@goldenage.no

 

Lørenskog

Dennis Sander

TV-aksjon

942 18 620

 

ds@sanderlaw.no

Lørenskog

 

 

 

 

 

Assisterende guvernører

 

 

 

Konrad Bjoner

AG Område A

901 83 744

konrad.bjoner@gmail.com

Rakkestad

Finn-Olaf Berg

AG Område B

907 91 576

fber@online.no

Onsøy

Biørn Borge

AG Område C

922 05 083

 

biorn@waglechartering.no

 

Jeløy

Manfred Heun

AG Område D

993 82 030

manfred.heun@nmbu.no

 

Trøgstad

Per-Einar Brustad

AG Område E

950 46 555

 

per-einar.brustad@hotmail.com

Ås

Tor W. Johansen

AG Område F

928 92 838

 

torwhjohansen@gmail.com

Oppegård

Atle Staurem

AG Område G

950 81 427

 

atlst@online.no

 

Sagdalen

Arne Skaugen

AG Område H

900 49 805

arnskau@online.no

Jessheim

 

 

 

 

 

Andre viktige kontaktpersoner

 

 

 

Anja Stokke

Kontakt PHF/TRF i Zurich-kontoret

+41 44 387 71 44

anja.stokke@rotary.org

Zurich

 

 

 

 

 

 

Årets utvekslingsstudenter

 

 

 

Ikke avklart enda – blir kjent i mai

 

 

 

 

Rebounds som ønsker å bidra

 

 

 

TBA

 

 

 

 

 

 




Direkte lenker


Sosiale medier

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

norfo - Rotary RSS

Loading RSS...
Les mer